Elektrivaba biopuhasti Nature

  • Kõige madalamad hoolduskulud
  • Ei vaja varuosi ega filterkihtide vahetust
  • Elektri-, lõhna- ja müravaba
  • Hooldus ei vaja spetsialisti abi
  • Võimalik liita olemasoleva septiku-süsteemiga
  • CE sertifikaat, testitud PIA laboris, suurepärased puhastustulemused

TASUTA TRANSPORT (Mandri-Eestis)

Tootjamaa: Saksamaa

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

  • Lühikirjeldus
  • Dokumendid

Kõige madalamate hoolduskuludega elektrivaba biopuhasti Nature

Biopuhasti Nature on ainus turul olev elektrivaba biopuhasti, mis ei vaja kunagi varuosi ega filterkihtide vahetust. See on jätkusuutlik ja loodussõbralik biopuhasti, mis kasutab reovee efektiivseks töötlemiseks ainult loomulikku ventilatsiooni ja looduslikul teel tekkivaid baktereid. Majaomanike jaoks on iga-aastane kokkuhoid märkimisväärne, sest puuduvad elektrikulud,  ei pea muretsema filterkihtide vahetamise pärast ning seadme hooldamine ei vaja spetsialisti abi.

Biopuhasti Nature konstruktsioon koosneb roostevabast terasest tugevdatud, HDPE materjalist mahutist, millel on tasane alus, et seda oleks lihtne paigaldada. See sobib paigalduseks enamikes pinnastes, ilma et oleks vaja betooni tagasitäidet. Nii on võimalik säästa aega ja raha paigaldustööde käigus. Seade töötab müra- ja lõhnavabalt!

Kuidas töötab elektrivaba biopuhasti Nature?

Reovesi siseneb sisendi kaudu esimesse mahutisse mis on nii-öelda settekamber. Tahked ained settivad kambri põhja. Reovees sisalduvad rasvad ja õlid ujuvad veesamba ülaossa, moodustades saastumiskihi. Kõik tahked ained ja saastumiskihi osad jäävad settekambrisse, mis võimaldab pikemat tühjendusvälpa.

Seejärel liigub eelpuhastatud reovesi isevoolselt teise mahutisse, milleks on bioreaktor.

Bioreaktoris oleval erilisel plastikmaterjalil on väga suur pindala. Kallutusplaat jaotab reovee ühtlaselt filterkihi pinnale. Loomulikul teel tekkivad  bakterid kinnituvad filterkihtidele ja toituvad sissetulevas reovees sisalduvatest toitainetest ja orgaanilistest materjalidest. Selline bakterite tegevus puhastab reovett väga tõhusalt enne biopuhastist väljumist.

Lisainfo

Vali tarbijate hulk

, , , , ,

Sulle võib meeldida ka…